TYBER Emma plačící miminko

Detailně propracované miminko s dudlíkem se rychle stane nerozlučným kamarádem každé holčičky. Hrou s miminkem Tyber se děti připravují na skutečný život, učí se o miminko...
1 402 Kč
Doprava 119 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Rajhracky.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta119 Kč93 % • 1 208 recenzíDalší informace

Popis produktu

Detailně propracované miminko s dudlíkem se rychle stane nerozlučným kamarádem každé holčičky. Hrou s miminkem Tyber se děti připravují na skutečný život, učí se o miminko...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Detailně propracované miminko s dudlíkem se rychle stane nerozlučným kamarádem každé holčičky. Hrou s miminkem Tyber se děti připravují na skutečný život, učí se o miminko pečovat a věnovat mu pozornost v průběhu celého dne. Oblečení miminka je vnímáno jako sladké a měkké, stejně jako byste ho oblékli skutečnému dítěti. Miminka Tyber jsou prostředkem ve světě komunikace dětí.

  • Velikost miminka: 40 cm
  • Materiál miminka: PVC, tkanina (50 % bavlna / 50 % polyester), akrylové vlákno.

Součástí balení jsou tři baterie typu LR44 (DC 1,5). Po vyndání miminka odstraňte pojistný proužek u baterií vzadu na zádech miminka. Miminko bude plakat, když nebude mít dudlík v ústech.

Miminko TYBER je baleno v v papírové krabici s průzorem.

Rozměry balení: šířka 29 cm, výška 48 cm, hloubka 14 cm.

Vhodné pro děti od 3 let.

Příběh společnosti TYBER započal svou cestu v roce 1964. S nadšením a oddaností zahájila rodina TYBER svou počáteční výrobu panenek. V roce 1977 uvedla na trh panenku "MOCOSETE", která byla 38 cm vysoká, uměla plakat skutečné slzy, počůrávala se a měla rýmu. Byla vytvořena tak, aby se dala používat bez baterií, bez mechanismu, ale byla stejná jako skutečné dítě. Byl to nový koncept v průmyslu panenek a revoluce ve světě hraček. Panenky jsou vyráběny propracovaným způsobem a stejnými metodami jako v minulosti. Obličej každé panenky je pečlivě vytvarován a vymodelován. Obětavost řemeslníků z TYBER přetváří původní sochu, která je vyrobena z hlíny, do voskového modelu, kde je pak každý sebemenší detail použit k vytvoření konečného vzhledu. Stylisté se soustředí na vzhled oděvů, vždy mají přehled o tom, co je v módě, a používají látky a doplňky nejvyšší kvality.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.